O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky Břeclav a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry v Břeclavi a okolí. Půjčky pro občany obce Bavory, Boleradice, Borkovany, Bořetice, Brod nad Dyjí, Brumovice, Břeclav (Charvátská Nová Ves, Poštorná), Březí, Bulhary, Diváky, Dobré Pole, Dolní Dunajovice, Dolní Věstonice, Drnholec, Hlohovec, Horní Bojanovice, Horní Věstonice, Hrušky, Hustopeče, Jevišovka, Kašnice, Klentnice, Klobouky u Brna (Bohumilice), Kobylí, Kostice, Krumvíř, Křepice, Kurdějov, Ladná, Lanžhot, Lednice (Nejdek), Mikulov, Milovice, Moravská Nová Ves, Moravský Žižkov, Morkůvky, Němčičky, Nikolčice, Novosedly, Nový Přerov, Pavlov, Perná, Podivín, Popice, Pouzdřany, Přítluky (Nové Mlýny), Rakvice, Sedlec, Starovice, Starovičky, Strachotín, Šakvice, Šitbořice, Tvrdonice, Týnec, Uherčice, Valtice (Úvaly), Velké Bílovice, Velké Hostěrádky, Velké Němčice, Velké Pavlovice, Vrbice, Zaječí.

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Michal Šimon
Jana Palacha 123/2
690 02 Břeclav

Mobil: +420 775 875 210
E-mail: michal.simon@proficredit.cz